Przemysłowy Narkotest XCAT wykrywacz materiałów wybuchowych oraz prochu

Narkotester XCAT jest to bardzo szybki, przenośny system wykrywania materiałów wybuchowych, narkotyków i pozostałości po strzale z broni palnej. Wielowymiarowy system detekcji optycznej pozwala testowaćpigułki, proszki, płyny, a nawet pozostałości znalezione na powierzchniach oraz na rękach. Idealny do wykrywania śladowych ilości materiałów wybuchowych oraz narkotyków. Urządzenie jest stosowane przez służby porządkowe, policje, agencje ochrony w ponad 34 krajach.

http://lifeloc.pl/admin/zdjecia/150.jpghttp://lifeloc.pl/admin/zdjecia/151.jpghttp://lifeloc.pl/admin/zdjecia/152.jpg

Narkotester oraz wykrywacz materiałów wybuchowych XCAT nie wymaga interakcji użytkownika lub interpretacji. Prosta sygnalizacje czerwoną lub zieloną diodą, informuje użytkownika o tym czy badanie zakończyło się testem pozytywnym czy negatywnym. Tester narkotykowy XCAT to urządzenie, które nie wymaga kalibracji lub konserwacji. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że jest idealnym narzędziem do pracy w terenie dla policji i innych służb, które potrzebują sprawdzićszybko i zawartośćnarkotyków lub np. pozostałośćprochu na ręku badanej osoby.

 

Wykrywacz materiałów wybuchowych oraz narkotester jest urządzeniem małym, poręcznym i przenośnym. Dzięki swoim małym gabarytom jest możliwe używanie go w terenie, nawet w ciężkich warunkach. Szybko i sprawnie osoba posiadająca to urządzenie może zbadaćzawartośćnarkotyków, prochu oraz materiałów wybuchowych.

 

Do badania zawartości poszczególnych narkotyków lub materiałów wybuchowych są wykorzystywane karty. Po pobraniu próbki od badanej osoby i umieszczeniu próbki na karcie umieszczamy ją w urządzniu i czekamy na wynik testu. Dioda czerwona wskazuje na pozytywny wynik testu, a więc o tym, że osoba jest pod wpływem zakazanych substancji lub na jej dłoniach lub odzieży znajdują się ślady prochu lub materiałów wybuchowych.

 

 

Copyright © 2011 lifeloc.pl - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
?>