O firmie Lifeloc Technologies.

Lifeloc Technologies jest firmą globalna działająca na całym świecie, która projektuje, opracowuje i produkuje precyzyjne urządzenia do pomiaru stężenia alkoholu w organizmie oparte na systemie platynowych czujników elektrochemicznych, służące do użytku zarówno przemysłowego jak i indywidualnego. Oferujemy linię zarówno przenośnych alkomatów jak i dowodowych alkomatów z atestem używanych przez służby porządkowe w celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, w szkołach, zakładach poprawczych, ośrodkach leczenia uzależnień i miejscach pracy. Lifeloc jest jedynym Ĺşródłem, które zapewnia państwu tak szeroką wiedzę oraz niezawodne wyposażenie potrzebne do analizy zawartości alkoholu i innych środków odurzających w organizmie. Wszystko czego Państwo potrzebują w jednym miejscu! Wygoda i rzetelność!

Alkomaty Dowodowe Lifeloc są powszechnie znane ze swojej precyzji, wiarygodności i łatwości użytkowania. Oferujemy szeroki zakres modeli zawierających nasze opatentowane detektory i sensory oparte na systemie selektywnych ogniw platynowych. Nasze alkomaty zostały przetestowane i zatwierdzone zarówno przez Krajowy Urząd do spraw Bezpieczeństwa Drogowego USA, który jest częścią Departamentu Drogowego Stanów Zjednoczonych jak i wiele innych sądów stanowych i laboratoriów między innymi przez Agencje do spraw Ĺťywności i Leków (w USA).

Lifeloc jest Amerykańskim producentem alkomatów z siedzibą główną, działem badawczo-rozwojowym i zapleczem technicznym w Wheat Ridge w stanie Kolorado. Rozpowszechniamy nasze produkty bezpośrednio do policji, służb porządkowych i szkół. Wspieramy również indywidualnych klientów poprzez międzynarodową siećwsparcia i szkolenia wykwalifikowanej kadry konsultantów do spraw używek i alkoholu. Asystujemy także dużym i małym przedsiębiorstwom w planowaniu i rozwijaniu wewnętrznych programów kontroli trzeĹşwości pracowników
Produkty Lifeloc są powszechnie uznane i sprzedawane globalnie przez kompleksową siećmiędzynarodowych dystrybutorów, którzy również oferują Państwu wsparcie, profesjonalne konsultacje i serwis.


HISTORIA
Firma Lifeloc została założona w 1983 roku. Pierwszy tester alkoholu był użytkowany przez Departament Transportu Stanów Zjednoczonych już w roku 1988. Od tego czasu. jesteśmy Amerykańskim producentem profesjonalnych przyrządów bazujących na systemie elektrochemicznych sensorów platynowych służących do wykrywania, pomiaru i kontroli zawartości alkoholu w organizmie.
Już od powstania, głównym założeniem i misją naszej korporacji było połączenie precyzji, rzetelności i przyjaznego w użytkowaniu interfejsu w jednym urządzeniu testującym, dostępnym dla każdego, na całym świecie.
Jesteśmy dumni, że możemy zaspokoićwszystkie potrzeby związane z prowadzeniem programu monitorowania trzeĹşwości, na które składa się odpowiednie wyposażenie, ustniki, szkolenia i certyfikaty, a także szeroką gamę dostaw i urządzeń do kalibracji.
Już od powstania przyświeca nam jeden, niezmienny cel – alkomaty muszą byćmaksymalnie precyzyjne przy równoczesnym zachowaniu przyjaznego klientom interfejsu zapewniającego łatwośćobsługi.
Dziś, nasza precyzja i rzetelny system Platinum Fuel Cell są wybierane przez profesjonalistów, przedsiębiorstwa państwowe i prywatne oraz klientów indywidualnych na całym świecie. Ręczymy za każdy produkt, który trafi do państwa rąk.


WIZJA LIFELOC
Lifeloc czyni świat bezpieczniejszym i chroni przed negatywnymi skutkami spożycia alkoholu, narkotyków i innych używek poprzez dystrybucje specjalistycznych urządzeń, rzetelny serwis i przekaz odpowiednich wartości naszym klientom.

MISJA FIRMY LIFELOC
Oddanie naszej wizji kształtuje nasz system wartości i prowadzi nas do:
- Zrozumienia i prognozowania potrzeb naszych klientów;
- Rozpowszechniania łatwych w obsłudze produktów z najwyższej półki;
-Ciągłego polepszania i rozwoju naszego serwisu
- Nieustannego rozpowszechniania naszych produktów i usług
- Prowadzania uczciwego i otwartego na klientów biznesu
- Wynagradzania naszych inwestorów i udziałowców poprzez kwitnący, opłacalny i nieustannie rozwijający się biznes.


GŁÓWNE WARTOŚCI
Pięciogwiazdkowy serwis – Zapewniamy niezawodną obsługę klienta, który zaspokaja wszelkie potrzeby naszego klienta
Współpraca – osiągnęliśmy sukces przez pracę zespołową, dzieląc się wiedzą i informacjami. Wierzymy, że zgrana grupa daje lepsze rezultaty niż indywidualny pracownik. Serwis i koleżeństwo to serce naszej organizacji.
Komunikacja – Uważnie nasłuchujemy i komunikujemy się otwarcie, szanując poglądy i wizje innych, a także zachęcamy naszych pracowników na każdym stanowisku do uczestnictwa w rozwoju firmy poprzez wyrażanie swoich poglądów i pomysłów.
Zaufanie i integracja – Zawsze staramy się byćuczciwi i nie rzucamy słów na wiatr
Szacunek – Każdy klient i pracownik jest traktowany bardzo godnie. Jest szanowany i współpracuje bez obaw o zastraszenia i naruszenia prawa. Cenimy też różnorodnośći zawsze doceniamy indywidualne uzdolnienia i wkłady pracy.

 

Nasz przedstawiciel w Polsce:

Firma BEAN z Warszawy jest oficjalnym wyłącznym dystrybutorem firmy Lifeloc Technologies w Polsce.

W oferice: Alkomaty Dowodowe, Alkomaty z atestem, Alkomaty Elektrochemiczne, Alkomaty Policyjne, Alkomaty dla firm, Alkomaty z drukarką

 

kontakt:

BEAN Targowa 33A lok. 30, 03-728 Warszawa

tel. 22-8581508, 22-8581509

e-mail: bean@bean.pl

www.bean.pl ; www.alkomaty.net.pl

 

zamówienia prosimy składać:   sklep@alkomaty.net.pl

Copyright © 2011 lifeloc.pl - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
?>