Kalibracja Alkomatu Lifeloc 
Podobnie jak inne precyzyjne urządzenia miernicze, alkomaty wymagają okresowej kalibracji oraz konserwacji. Dzięki temu unika się błędów pomiarowych. Kalibracja polega na dostosowaniu wartości rezystancji alkomatu według wzorcowych wartości.

Lifeloc zaleca do co najmniej corocznej kalibracji Państwa alkomatów w celu zapewnienia najwyższej precyzji. Nasza firma może wykonaćtę usługę dla Państwa w jednym z serwisów (dane serwisu poniżej). 
Bardzo ważne jest, aby każda kalibracja alkomatu odbywała się dokładnie zgodnie z instrukcją, a po niej następowała dodatkowa kalibracja sprawdzająca. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo i precyzję.
Jeśli chcą Państwo aby alkomat był zgodny z wytycznymi producenta, należy przeprowadzac kalibrację w autoryzowanym przez producenta punkcie serwisowym. Kalibrowanie testera w przypadkowych punktach serwisowych może skutkowaćnieprawidłowymi wskazaniami. Aby dowiedziećsię więcej skontaktuj sie z autoryzowanym partnerem w Polsce (dane poniżej).

 

Sprzęt używany do kalibracji alkomatów:

.

Autoryzowany Serwis firmy Lifeloc Technologies w Polsce

BEAN ul. Targowa 33A lok. 30

03-728 Warszawa

tel. 22-8581508 e-mail: serwis@bean.pl

Ważne:

Warto zauważyć, że aby przeprowadzićwyspecjalizowaną kalibracje dla jednostek pomiaru zgodnych z wytycznymi producenta, nasza firma musiała przejśćspecjalne szkolenie przeprowadzone przez producenta,  firme Lifeloc. 

Gwarancja

W Naszej firmie szczelną uwagę zwracamy na serwis i gwarancję najwyższej jakości. Jeśli chodzi o naprawę zakupionych przez Państwa urządzeń, zapewniamy pełną gwarancję na każdy zakupiony produkt. Na skalę międzynarodową serwis prowadzą autoryzowani dystrybutorzy w różnych krajach. Aby zrobić kalibrację alkomatu Lfeloc proszę o wysłanie zgłoszenia serwisowego poprzez stronę dystrybutora https://bean.pl/kalibracja-alkomatow/zgloszenie-kalibracji/ 


Wszystkie alkomaty Lifeloc posiadają pełną 24 miesięczną gwarancję. Czas gwarancji rozpoczyna się w dniu zakupu.

Czego gwarancja NIE ZAWIRA?
- Koszt przesyłki do serwisu
- Niewłaściwego użycia, nadużycia, zaniedbania lub wypadków
- Uszkodzeń spowodowanych przez podłączenie do niewłaściwego napięcia zasilania
- Kalibracji
- Konserwacji

Copyright © 2011 lifeloc.pl - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
?>