Już od wielu lat liderem na rynku alkomatów jest model FC10. Zdobył sobie zaufanie służb porządkowych, pracowników zakładów poprawczych i przychodni odwykowych. Dzięki swojej wysokiej precyzji i jednoczesnej łatwej obsłudze jest jednym z najczęściej wybieranych urządzeń do przeprowadzania badań zawartości alkoholu w organizmie. Alkomat FC10 posiada dwa tryby pobierania powietrza bezpośredni i pasywny. Tryb bezpośredni wymaga od badanego silnego strumienia powietrza wdychanego do ustnika. Tryb pasywny jest używany, gdy osoba nie chce lub nie może dostarczyćpróbki powietrza do ustnika. Wtedy można po prostu sprawdzićczy osoba jest trzeĹşwa czy pod wpływem alkoholu.
Wersja rozszerzona FC10Plus oferuje Państwu wszystkie funkcje alkomatu FC10 oraz dodatkowo ochronę hasłem, dodatkową pamięćwewnętrzną i szereg zaawansowanych funkcji blokady. Zapewnia to bezpieczeństwo ustawień i wyników testów przeprowadzonych na alkomacie Już od wielu lat liderem na rynku alkomatów jest model FC10Plus. Zdobył sobie zaufanie służb porządkowych, pracowników zakładów poprawczych i przychodni odwykowych. Dzięki swojej wysokiej precyzji i jednoczesnej łatwej obsłudze jest jednym z najczęściej wybieranych urządzeń do przeprowadzania badań zawartości alkoholu w organizmie. Alkomat FC10 posiada dwa tryby pobierania powietrza bezpośredni i pasywny. Tryb bezpośredni wymaga od badanego silnego strumienia powietrza wdychanego do ustnika. Tryb pasywny jest używany, gdy osoba nie chce lub nie może dostarczyćpróbki powietrza do ustnika. Wtedy można po prostu sprawdzićczy osoba jest trzeĹşwa czy pod wpływem alkoholu
Wersja rozszerzona FC20 oferuje Państwu wszystkie funkcje alkomatu FC10 oraz dodatkowo ochronę hasłem, dodatkową pamięćwewnętrzną i szereg zaawansowanych funkcji blokady, regulowane automatyczne wyłączanie, możliwośćwprowadzania danych, interfejs komputerowy, możliwośćklawiatury, opcje klawiatury. Zapewnia to bezpieczeństwo ustawień i wyników testów przeprowadzonych na alkomacie Już od wielu lat liderem na rynku alkomatów jest model FC20. Zdobył sobie zaufanie służb porządkowych, pracowników zakładów poprawczych i przychodni odwykowych.
Wersja rozszerzona FC20BT zestaw oferuje Państwu wszystkie funkcje alkomatu FC20 z możliwością bezprzewodowego połączenia z urządzeniami zewnętrznymi. Zapewnia to bezpieczeństwo ustawień i wyników testów przeprowadzonych na alkomacie.
Wersja rozszerzona FC20KIT zestaw oferuje Państwu wszystkie funkcje alkomatu FC10Plus oraz dodatkowo ochronę hasłem, dodatkową pamięćwewnętrzną i szereg zaawansowanych funkcji blokady. możliwośćpodłączenia urządzeń zewnętrznych oraz możliwośćwprowadzania danych. Zapewnia to bezpieczeństwo ustawień i wyników testów przeprowadzonych na alkomacie.
Wersja rozszerzona FC20BT KIT oferuje Państwu wszystkie funkcje alkomatu FC20BT KIT z możliwością bezprzewodowego połączenia z urządzeniami zewnętrznymi. Urządzenia dodatkowe znajdują się w zestawie, a wszystko jest spakowane w aluminiowa walizkę. Zapewnia to bezpieczeństwo ustawień i wyników testów przeprowadzonych na alkomacie.
Zestaw FC20 DMS wraz ze swoją prostą obsługą, szybkością, powtarzalnością i precyzją są znaczącym krokiem w dziedzinie badań nad zawartością alkoholu w organizmie. W pełni zintegrowany zestaw zawierający alkomat FC20, drukarkę termalną z odpowiednim papierem, klawiaturę zapewniającą bezproblemowy zapis oraz możliwośćgromadzenia danych. System zarządzania danymi jest idealny jeżeli chcą Państwo zarejestrowaćużytkownika, osobę na której przeprowadzane jest badanie, miejsce i datę testu. Klawiatura umożliwia szybkie poruszanie się w menu a także natychmiastowe wykonywanie poleceń wprowadzanych do Państwa FC20. Przenośny i łatwy w użytku, DMS zaspokoi wszystkie Państwa potrzeby. Zestaw zawiera: alkomat FC20, klawiaturę, drukarkę termiczną wraz z odpowiednim papierem, gumowy pokrowiec (żółty), toner do drukarki, 4 baterie AA, 10 ustników EasyTab™ , opaskę na rękę, płytę CD z instrukcją I kursem szkoleniowym i pancerną walizkę.
Wersja rozszerzona FC20BT DMS KIT oferuje Państwu wszystkie funkcje alkomatu FC20BT KIT z możliwością bezprzewodowego połączenia z urządzeniami zewnętrznymi. Urządzenia dodatkowe znajdują się w zestawie, a wszystko jest spakowane w aluminiowa walizkę. Zapewnia to bezpieczeństwo ustawień i wyników testów przeprowadzonych na alkomacie.
Alkomat przesiewowy do badań pasywnych FC5 Hornet od firmy Amerykańskiej Lifeloc Technologies jest nową generacją pasywnych alkomatów z czujnikiem elektrochemicznym. Sprawdza się w instytucjach takich jak przedsiębiorstwa, szkoły, więzieniach oraz we wszystkich branżach związanych z bezpieczeństwem . Badania przesiewowe na obecnośćalkoholu jest teraz proste i szybkie. Można przeprowadzićwiele testó1) w bardzo krótkich odstępach czasu. Alkomat bezustnikowy FC5 jest całkowicie nieinwazyjny i nie wymaga współpracy osoby badanej. Nie są wymagane żadne specjalne ustniki. Alkomat FC5 może byćstosowany do wykrywania oparów alkoholu u osób nieprzytomnych, w otwartych pojemnikach z alkoholem, a nawet w otaczającym środowisku. W sposób przejrzysty i czytelny pokazuje wynik pomiaru na wyświetlaczu LCD, co jest nowością w tego rodzaju urządzeniach.
Copyright © 2011 lifeloc.pl - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
?>